Лікарські засоби від WALA

 

WALA

WALA Arzneimittel – торгова марка німецької компанії WALA Heilmittel GmbH. Це підприємство не є приватною власністю, а фінансується з фонду, що дозволяє забезпечувати високу якість та широкий асортимент продуктів під брендом WALA Arzneimittel. WALA інвестує не тільки в якість своєї продукції, але і в розвиток своїх майже тисячі працівників, підтримуючи їх на місцевому рівні в країнах, з яких отримує сировину для своїх препаратів. WALA може запропонувати більше 900 готових препаратів з понад 4000 компонентів і використовуює ритмічні процеси, за допомогою яких виробляються водні екстракти рослин без додавання спирту. Застосовуються як процеси, прийняті в гомеопатії, так і класичні фармацевтичні підходи. Потенціал природи завдяки знанням, навичкам і серцю людини стає ліками. Тому дотримання фармацевтичного процесу є дуже важливим аспектом для розуміння суті антропософських препаратів.

Лікарські засоби від WALA виробляють з натуральної рослинної та мінеральної сировини. Їх можна приймати вагітним, жінкам в період годування грудьми, дітям будь-якого віку, людям похилого віку. Препарати рекомендовані всім людям із підвищеною чутливістю та непереносимістю синтетичних медикаментів. Ліки від WALA безпечні та не спричиняють побічних ефектів.

Wala Агропірон Глобулі Велат

 

Wala Агропірон Глобулі Велаті сприяє м’якому лікуванню нежитю. Дія: доведена дія при застудах, що супроводжуються сильним нежитем, набряком навколоносових пазух; нормалізує надмірні виділення з носа; знімає запалення верхніх дихальних шляхів.

 

 

Драже WALA Бронхо Плантаго Глобулі Велаті

Драже WALA Бронхо Плантаго Глобулі Велаті допомагають при гострому кашлю та кашлю, що довго не проходить, підтримує відходження мокротиння, полегшує напади кашлю, застосовується при гострому та хронічному бронхітах. Драже WALA Бронхо Плантаго Глобулі Велаті допомагають при гострому кашлю та кашлю, що довго не проходить.

 

 

Драже WALA Метеорік Айрон Глобулі Велаті

Драже WALA Метеорік Айрон Глобулі Велаті мають загальнозміцнюючу дію при респіраторних інфекціях і загальному виснаженні Підвищує захисні функції організму.Підтримує організм на всіх фазах застудного захворювання і при загальному виснаженні. Рекомендується при перших ознаках застуди для запобігання захворювання або полегшення його перебігу и допомагають при гострому кашлю та кашлю, що довго не проходить.

 

 

Драже WALA Джентіана Стомак Глобулі Велаті

 

Драже WALA Джентіана Стомак Глобулі Велаті підтримують травлення завдяки гірким речовинам і зменшують важкість в шлунково-кишковому тракті,активізує процеси травлення завдяки вмісту гірких речовин, знімає напругу в шлунково-кишковому тракті, забезпечує як швидку, так і тривалу дію, містить чілібуха звичайну на випадок скарг, пов’язаних зі стресом

 

Всі препарати підходять для

pregnant nursing children baby

X

Right Click

No right click